10.11.2011 – Castorama Zgorzelec

piątek, 11, 11, 2011

Kolejny raz w krótkim odstępie czasu zawitałem na Dolnym Śląsku, tym razem w Zgorzelcu. Okazją była coroczna impreza firmowa Castoramy organizowana w Zajeździe u Kowala w Tylicach.

A wiadomo, jak impreza firmowa, to muszą być atrakcje. Na imprezę zaproszona została 100 osobowa grupa, więc do tego zadania wydelegowana została jedna osoba. Nie przesadzajmy, 100 osób to nie jest znowu taki tłum, a przy dobrze zorganizowanym barze wszystko idzie gładko.

Plan działania był prosty. Organizatorom zależało na dynamicznej i efektownej atrakcji, co mieści się w pojęciu „pokaz barmański„, oraz na wyserwowaniu pewnej ilości drinków. Ostatecznie uzgodniliśmy najbardziej dogodny wariant, czyli pokaz barmański jako mocne rozpoczęcie rozrywkowej części wieczoru, a później dwugodzinna obsługa barmańska, czyli drinki, drinki, drinki.

W ciągu dwóch godzin zrobiłem ok. 140 drinków, co daje plus minus 1 drink na minutę. Ruch przy barze non stop. Do pokazu barmańskiego zostały zaangażowane 3 osoby spośród zaproszonych, które przeszły szybki kurs barmaństwa w stylu flair.

Uczestnicy podczas konkursu poradzili sobie znakomicie do tego stopnia, że już wiem, że więcej mnie na imprezę nie zaproszą. Nie jestem im już potrzebny ;)

W przyszłym tygodniu Long ISLAND Bar zawita do Warszawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>