20.01.2012 – Pokaz barmański – LG Wrocław

czwartek, 26, 01, 2012

Każdy może być uczestnikiem pokazu barmańskiego! Integracja i dobra zabawa!

Pierwsza impreza w 2012 roku (nie wliczając Sylwestra) odbyła się kolejny raz na Dolnym Śląsku. Tym razem jednak nie we Wrocławiu, ale w Kotlinie Kłodzkiej, konkretnie w Kudowie Zdrój.

 

Zadanie było następujące. Rozruszać po całodzienych prezentacjach i szkoleniach grupę managerów z firmy LG. Nad scenariuszem imprezy i jego realizacją czuwała grupa PowerEvents z Wrocławia. To już kolejny raz, kiedy nasze drogi się skrzyżowały na eventowym szlaku.

Impreza dla LG zorganizowana była w Hotelu Adam&SPA w Kudowie Zdrój. Po części prezentacyjnej i kolacji atmosfera musiała nieco się poluzować. Dlatego zgodnie ze scenariuszem wieczór rozrywkowy rozpoczął mój pokaz barmański.

Jak zawsze udział w moim show wzięli także zaproszeni goście, których zadaniem było przygotować drinka w jak najbardziej efektowny sposób. Degustatorem, który oceniał jakość przygotowanych drinków był sam prezydent korporacji LG. Zarówno pokaz barmański jak i późniejsza animacja, ze względu na obecność obcokrajowców, zostały przeprowadzone w języku angielskim.

Po pokazie tradycyjnie już w drugiej sali, funkcjonował open bar, przy którym każdy z uczestników zabawy mógł się napić czegoś orzeźwiającego. Zdjęcia z tego pokazu znajdziecie w galerii. Ciekawe ujęcia są zasługą Studio Video Master Film.

Po zakończonej imprezie, gdy wszyscy (no, może nie wszyscy) już spali, ja byłem w drodze do kolejnego celu. Następnego dnia miałem przeprowadzić pokaz barmański w Poznaniu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>