Pokaz barmański we Wrocławiu

czwartek, 20, 11, 2014

Trzeci raz w tym roku miałem przyjemność organizować pokaz barmański we wrocławskim hotelu Jasek. Pierwsza realizacja w tym roku miała miejsce na imprezie jubileuszowej pewnej firmy z branży pogrzebowej. Zastanawiałem się, jak to będzie robić pokaz i obsługę barmańską na imprezie dla firmy z bądź co bądź „poważnej i stonowanej” branży.

Moje obawy były bezpodstawne. Goście znakomicie się bawili podczas imprezy, czynnie uczestnicząc w przygotowanych podczas pokazu konkursach.

Kolejny raz spotkaliśmy się podczas dwóch imprez zorganizaowanych dla firm z branży informatycznej. I kolejny raz udało się obalić stereotypy. Informatycy świetnie się bawią!

Wrocław zdobyty kolejny raz, a hotel Jasek należy do moich ulubionych ze względu na współpracę z obsługa i lokalizację. Wyjeżdżając z domu, dojeżdżam do autostrady A4, jadę, potem robię jeden skręt w prawo na A8, trochę jadę, na rondzie w lewo i po godzinie z hakiem jestem w Jasku… Do zobaczenia wkrótce…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>