1.12.2011 – Credit Agricole – Wrocław

piątek, 02, 12, 2011

Grudzień rozpoczęty… Dla branży eventowej czas wytężonej pracy,  dla firm i korporacji czas imprez firmowych. Jak impreza to atrakcje, catering, muzyka i odpowiednia oprawa.

Tak więc, wybrałem się do Wrocławia, by kolejny raz współpracować z agencją eventową PowerEvents. Tym razem dla klienta z sektora bankowego – Credit Agricole.

Jako że, impreza odbywała się w klubie Novocaina (z dobrze zaopatrzonym barem), moim zadaniem było tylko rozkręcenie wieczoru, czyli szybki pokaz barmański, z konkursem barmańskim dla odważnych osób z publiczności.

Jak zawsze, nie było problemu z chętnymi do zabawy. Trzy odważne Panie przeszły kilkuminutowy kurs barmański, który zakończył się efektownie przygotowywanymi drinkami. Oczywiście, żeby test został zaliczony, drinki muszą zostać poddane ocenie degustacyjnej.

Każdy prawdziwy barman powinien każdego drinka… Nie, oczywiście, że nie powinien próbować go sam. Powinien dać go do spróbowania swoim gościom! Panowie nie dali się długo namawiać i chętnie wkroczyli za bar, by poddać drinki ocenie.

Pokaz barmański wyraźnie „nakręcił” ludzi do dalszej zabawy. Jak wyjeżdżałem, parkiet był już pełny ;)

Tym razem udało się wyjechać z Wrocławia bez komplikacji, a to w moim przypadku jest trudne. Ostatnie trzy moje pokazy barmańskie zakończyły się jedną stłuczką samochodową, a dwa razy prawie odholowali mi samochód :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>