24.11.2011 – John Deere – Poznań

piątek, 25, 11, 2011

Tym razem Long ISLAND Bar w mojej osobie zagościł w stolicy Wielkopolski. I kolejny raz przy współpracy z agencją eventową PowerEvents, która odpowiadała za kompleksową organizację imprezy dla firmy John Deere – producenta maszyn rolniczych.

Moim zadaniem było wprowadzić gości w imprezowy nastrój tuż po części oficjalnej. Można powiedzieć, że pokaz barmański miał otworzyć rozrywkową część wieczoru! Tym razem klient wybrał nieco inną opcję, bez obsługi barmańskiej, ale za to ze scenariuszem odbiegającym od standardowego.

Na cały mój program przewidziane było 60 minut, więc oprócz pokazu barmańskiego zrobiłem błyskawiczny kurs barmański z ochotnikami, którzy nauczyli się w kilka minut zrobić zielono-żółtego drinka (barwy John Deere).

Jak zawsze nie było problemu z zaangażowaniem gości do zabawy, wystarczyło nawet czasu  na degustację drinków. Co miłe, spotkałem osoby, które poznałem na imprezie dla mojego Klienta w Opolu trzy lata temu.

Bardzo lubię jeździć do Poznania. To właśnie tam odniosłem swój największy sukces na konkursie Independent Flair League – drugie miejsce!

Za tydzień widzimy się we Wrocławiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>