Pokaz barmański i open bar na Opolszczyźnie

poniedziałek, 17, 10, 2011


Kolejny raz w ciągu ostatniego miesiąca mieliśmy okazję zagościć na Opolszczyźnie! Tym razem pojechaliśmy do Krapkowic do Hotelu Zamkowy Młyn.

13 października 2011 w Hotelu Zamkowy Młyn odbywała się uroczysta gala z okazji 20-lecia firmy BIS Multiserwis. Naszym zadaniem było wprowadzenie gości w imprezowy nastrój poprzez serwowanie orzeźwiających drinków.

Otwarcie naszego open baru postanowiliśmy zrobić z przytupem, od pokazu barmańskiego, w którym czynny udział wzięli członkowie zarządu firmy BIS :)

W sali bankietowej ustawiliśmy nasz 3 metrowy moduł barowy, z pełnym wyposażeniem w szkło cocktailowe, oraz lód od drinków.

Specjalnie na tą okazję przygotowana została karta drinków z nazwami nawiązującymi do profilu działalności firmy BIS, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Czasami lepiej napić się Izolacji Zimnochronnej, zamiast standardowej Caipirosca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>