Pokaz barmański na premierze nowego Mercedesa CLS

wtorek, 24, 05, 2011

W styczniu tego roku potwierdziło się, że Long Island Bar to lider mobilnych barów na imprezach branży samochodowej. Tym razem do grona naszych Klientów dołączyła firma Sobiesław Zasada Automotive z Bielska-Białej, dystrybutor samochodów marki Mercedes-Benz.

Naszym celem było zapewnienie obsługi barmańskiej podczas premiery nowego modelu Mercedesa CLS. Przybywający na prezentację goście częstowani byli welcome drinkami, oraz drinkami serwowanymi z naszego baru, który został zaaranżowany na stanowisku recepcji.

Po prezentacji samochodu goście mieli okazję wziąć udział w atrakcji wieczoru, jaką był pokaz barmański z konkursem zręcznościowym dla trzech osób z publiczności. Do końca wieczoru z naszego baru serwowane były mojito, cosmopolitan, blue lagoon i wiele innych. Nie zapomnieliśmy również o kierowcach! Specjalnie z myślą o nich serwowane były drinki bezalkoholowe.

Po jakimś czasie otrzymaliśmy od firmy Sobiesław Zasada Automotive list referencyjny, potwierdzający, że nasza obsługa barmańska i pokaz barmański znacznie przyczyniły się do uatrakcyjnienia tego wydarzenia.

Wspomniałem na początku, że jesteśmy liderem, jeżeli chodzi o obsługę firm motoryzacyjnych :) Nie może być inaczej. Naszymi klientami są już m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, Porsche, Seat, Renault, EFL, a teraz dystrybutor Mercedesa… I to nie koniec! W tym roku już po raz trzeci się spotkamy z jednym z naszych klientów. Gdzie i kiedy? Dowiecie się wkrótce…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>