Kolejny pokaz barmański na Dolnym Śląsku!

czwartek, 27, 10, 2011

Nie zwalniamy tempa! Dopiero dzisiaj mam chwilę, by usiąść przed komputerem i napisać kilka słów o tym, co zdarzyło się w ostatni weekend! Jest październik, czyli sezon imprez firmowych w pełni! To jeden z tych miesięcy, kiedy telefon dzwoni non stop, a większość terminów już od dłuższego czasu zarezerwowana.

Ostatni weekend spędziłem kolejny raz na Dolnym Śląsku. Ostatnio bardzo często jestem  w tamtych stronach, co oczywiście mnie cieszy! W piątek, 21.10 dostałem zlecenie na zrobienie pokazu barmańskiego dla firmy Dalgety Agra Sp. z o.o. jednego z liderów rynku nawozów dla rolnictwa.

Impreza została zorganizowana w Kowarach (okolice Karpacza) w hotelu Jelenia Struga. Oprócz pokazu barmańskiego moim zadaniem było przygotowanie dwugodzinnej obsługi barmańskiej dla 40 zaproszonych gości.

Pokaz barmański a później obsługa barmańska, nawet przez dwie godziny to idealne rozwiązanie! Każda z tych atrakcji uzupełnia się nawzajem… Podczas pokazu barmańskiego goście mają okazję się rozkręcić uczestnicząc w konkursie po pokazie, a później, już przy open barze, mogą na spokojnie zamówić orzeźwiającego drinka!

Następnego dnia, w sobotę byłem już we Wrocławiu! Pokaz barmański na 6 urodzinach klubu Paparazzi!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>