Pokaz barmański w Jaworznie

piątek, 14, 11, 2014

Kolejny wypad na Śląsk, a w zasadzie poza Śląsk, ponieważ Jaworzno według samych mieszkańców w zależności od poglądów ich samych, należy jeszcze do Śląska, lub już do Małopolski.

Ja natomiast wiem jedno. Nieważne gdzie i kiedy, pokaz barmański i drinki serwowane po pokazie sprawdzają się wszędzie. Tym razem kolejny raz wybrałem się do Hotelu Pańska Góra. Wyjazd idealny, z domu wjazd na autostradę A4, godzina i 20 minut jazdy i jestem na miejscu.

Pokaz barmański i późniejsza degustacja drinków była atrakcją przewidzianą na spotkaniu grupy klientów jednego ze śląskich banków.

Pokaz barmański Jaworzno

Popołudnie i wczesny wieczór poświęcony prezentacjom i rozmowom, wieczór natomiast należał do mojego baru. Jak widać na załączonym obrazku, dla gości przygotowane zostały krzesła, ale jak się okazało, przydały się później, żeby przysiąść i ew. porozmawiać. Pokaz barmański podrywa z krzeseł.

Po pokazie serwowanie drinków, pytania, rozmowy dotyczące alkoholi itd. Po 3 godzinach spotkania czas pakowania i powrotu do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>