5 lat Long ISLAND Bar! Pokaz barmański za darmo?

piątek, 10, 02, 2012

Tak! To już 5 lat, jak jesteśmy na rynku! Z tej okazji chcielibyśmy, żebyście świętowali razem z nami!

Pierwszą urodzinową niespodzianką, którą dla Was przygotowaliśmy, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy planują skorzystanie z naszej oferty wynajmu barmana na wesele, czy obsługi barmańskiej podczas imprezy firmowej.

Przez pięć lat zrobiliśmy dużo dla naszych Klientów. Teraz czas, by się zrewanżować. Nasza propozycja z pewnością Was zainteresuje!

Sprawa jest bardzo prosta. Skorzystajcie z naszej usługi wynajmu obsługi barmańskiej w pełnej opcji, a pokaz barmański dostaniecie w prezencie od nas!

Niemożliwe? A jednak! Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku usług barmańskich możemy sobie pozwolić na najbardziej nawet zwariowaną akcję promocyjną! Przypomnę tylko, że pokaz barmański flair to koszt około 1000 zł!

Z pewnością znajdziesz sposób, jak wydać zaoszczędzone pieniądze ;)

Aby skorzystać z naszej promocji, zapoznaj się z zasadami promocji Long ISLAND Bar. Wystarczy, że zamówisz pełną usługę (obsługa plus produkty) za kwotę min. 3000 zł netto, a pokaz barmański dostaniesz gratis!

Zasady promocji.

Pokaz barmański flair ze 100% upustem oferujemy w przypadku zamówienia kompleksowej usługi barmańskiej w pełnym pakiecie, z produktami, wynajmem baru, zapewnieniem szkła. Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umowy na usługę barmańską w kwocie min. 3000 zł netto.

Promocja na imprezy w okresie od 10.02.2012 do 31.05.2012 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>