Pokaz barmański, barman na wesele – Opole

piątek, 10, 08, 2012

[nggallery id=10]

Long ISLAND Bar to pierwsza i do tej pory jedyna agencja barmańska w województwie opolskim, która swoje realizacje robi na  terenie całego kraju, a ostatnio też zagranicą.

W 2007 roku zaczęliśmy zajmować się pokazami barmańskimi w stylu flair. Stopniowo rozszerzaliśmy swoją działalność, kierując się potrzebami rynku i naszych Klientów.

W ciągu pięciu lat zrobiliśmy około 400 realizacji. Pokonaliśmy setki kilometrów, odwiedziliśmy każde województwo (naprawdę!), poznaliśmy setki ludzi…

Rynek bardzo dobrze przyjął działalność agencji barmańskich, dlatego postanowiliśmy się rozwijać. W zasadzie nie mieliśmy wyjścia, bo konkurencja rośnie z roku na rok :)

Dzisiaj oprócz naszego głównego „produktu” jakim jest pokaz barmański flair, możemy zaoferować kompleskową obsługę barmańską imprez firmowych, weselnych, targowych itd. Na targi i konferencje proponujemy nasze mobilne bary kawowe połączone z serwowaniem koktajli zrobionych ze  świeżych owoców.

Posiadamy własne moduły barowe o łącznej długości 9 metrów, w pełni wyposażone w sprzęt barmański, szkło do drinków, oraz produkty do miksowania koktajli.

Na specjalne życzenie naszych Klientów zorganizujemy rzeźby oraz bary wykonane z lodu. Od dwóch lat jesteśmy też obecni na rynku usług weselnych. Barman na weselu to już stały punkt programu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które w najbliższym czasie planują imprezę firmową z okazji otwarcia nowych oddziałów, spotkań integracyjnych, bankietów dla kluczowych klientów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>