Pokaz barmański w całej Polsce

piątek, 25, 03, 2011

Dzisiaj, w piątek postanowiłem się trochę pochwalić i powspominać. Moje najlepsze zlecenia, nietypowe zlecenia, dalekie wyjazdy.

Można by przypuszczać, że każdy barman, działa na ściśle określonym terenie, powiedzmy do 100 kilometrów od miejsca swojego zamieszkania. Przecież jest nas tylu, że Klientom nie opłaca się sprowadzać barmanów z innej części kraju, skoro bez problemu znajdzie ich w swojej okolicy. Prawda?

Nie do końca… Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, współpracuj z profesjonalistami. Pierwsza zasada. Pisałem zresztą już w innym wpisie…

Ale do rzeczy… Obalając swoją tezę, najwięcej imprez zrobiłem w promieniu ponad 100 kilometrów od miejsca zamieszkania, czyli Opola. Z racji położenia, najczęściej pokazy barmańskie realizujemy na terenie Górnego Śląska i Wrocławia i Warszawy.

Łódzkie, śląskie i dolnośląskie i Warszawa to miejsca, w których jesteśmy najczęściej przy realizacji wedding barów, czyli tam, gdzie potrzebna jest elegancka i efektowna obsługa baru weselnego.

Najdalszy wyjazd to ponad 500 kilometrów do Gdańska. Organizację baru weselnego połączyliśmy z kilkudniowym odpoczynkiem nad morzem :) A może najdalej to była Hajnówka?

Tak więc, jak widzicie dojeżdżamy wszędzie :) Gdyby tylko nasze drogi były lepsze…

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>