Weekend na Dolnym Śląsku!

poniedziałek, 05, 09, 2011

Pierwszy weekend września spędziliśmy na Dolnym Śląsku. W piątek 2.09 gościliśmy w Dzierżoniowie, gdzie mieliśmy przyjemność przygotować open bar dla 350 osób na uroczystą galę z okazji 20 lecia firmy Frankonia Polska Sp. z o.o.

Nasz bar, usytuowany w centralnym punkcie namiotu (impreza plenerowa) szybko stał się najpopularniejszym miejscem na imprezie. Jak zawsze, atmosferę podgrzał efektowny pokaz barmański.

W czasie obsługi serwowaliśmy Whisky Sour, Mojito, Tequila Sunrise, oraz wiele innych popularnych drinków.

Szybki powrót, trochę snu i następnego dnia byliśmy już we Wrocławiu na chyba najsłodszej imprezie tego dnia w Polsce. Czy jest ktoś, kto nie zna takich marek jak Prince Polo, czekolada Milka, kawa Jacobs, czy batonik 3BIT?

Impreza zorganizowana dla firmy Kraft Foods, właściciela tych marek okazała się nie lada wyzwaniem, ale i utwierdziło nas o tym, że to co robimy, jest fajne i potrzebne. Bo jak inaczej nazwać stale szturmujący bar tłum? Tym razem otwarcie baru nastąpiło zaraz po pokazie barmańskim.

Pierwszy weekend września zaliczamy do udanych. Po pierwsze, blisko domu :) . Po drugie, cieszy nas, że coraz częściej gościmy we Wrocławiu i okolicach. Po trzecie, w tym tygodniu zostajemy w Opolu, gdzie naprawdę sprawdzimy nasze możliwości. Pierwszy raz nasze bary przyjmą jednocześnie ponad 500 osób! Ale o tym wkrótce…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>