Mobliny bar kawowy już w naszej ofercie!

wtorek, 20, 03, 2012

Postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność i zaatakować kolejny segment rynku usług cateringowych. W tym miesiącu do portfolio naszych usług dochodzi mobilny bar kawowy.

Krótko mówiąc, oferujemy wynajem profesjonalnego ekspresu do kawy, młynka do ziaren i obsługę profesjonalnego baristy, który zrobi dla Was i Waszych gości wyśmienite i mocne espresso, kremowe caffe latte w różnych smakach, lekkie cappuccino i wiele, wiele innych.

W ciągu ostatnich lat obserwujemy wzrost spożycia kawy w naszym kraju. Nie zadowalamy się już substytutami kawy, kawą rozpuszczalną itd. Chcemy czegoś więcej! Chcemy, żeby kawa, którą pijemy smakowała jak we włoskim barze!

Nie jest to trudne do osiągnięcia. Wystarczy tylko dobra mieszanka kawy, dobry ekspres ciśnieniowy, no i ręka baristy, który potrafi zrobić odpowiedni napar.

Gdzie można spotkać nasze bary kawowe? Wszędzie tam, gdzie chcemy przyciągnąć uwagę naszych gości, potencjalnych klientów i zaskoczyć ich czymś niezwykłym.

Proponujemy wynajem naszego baru kawowego na stoiska firm uczestniczących w targach, konferencjach, sympozjach i zjazdach. Wszędzie, gdzie jest potrzeba, by po serii wykładów zachęcić odwiedzających do zatrzymania się przy naszym stoisku. A nic nie zwróci uwagi skuteczniej, niż zapach świeżo zmielonej kawy.

Na specjalne życzenie zapewniamy kubki do kawy z logo klienta oraz możliwość wykonania wzornika z logo na kawie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mobilnego baru kawowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>