Kolejne mobilne bary w drodze!

czwartek, 18, 08, 2011

Mobilne bary | longislandbar.pl

Tego się nie spodziewałem! Nie ma dnia, żeby nie było zapytania dotyczącego wynajmu mobilnych barów na różnego rodzaju imprezy, począwszy od firmowych skończywszy na kameralnych imprezach prywatnych.

W tej chwili jesteśmy w stanie zapewnić cztery moduły barowe o łącznej długości 5,5 metra! Okazuje się, że dla naszych Klientów to za mało! Już zamówiłem kolejne dwa moduły barowe, które pozwolą zbudować 8 metrowy bar obsługiwany przez 4 barmanów!

Nowe bary pozwolą nam zbudować trzy bary na imprezie naszego Klienta, we wrześniu, w Opolu. Co to będzie za impreza? Zobaczycie! Powiem tylko, że będzie to sprawdzian naszych możliwości! Poza niestandardową obsługą barmańską w stylu flair, pokaz barmański!

Jeżeli to zlecenie zrobimy sprawnie, nie będzie już dla nas rzeczy niemożliwych! No, może tylko event na ponad 2000 osób.

Zaczynamy sezon imprez firmowych! Na początek Wrocław!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>