Imprezy firmowe z barmanami Long ISLAND Bar – jesień 2011

czwartek, 11, 08, 2011

Powoli kończą się wakacje, wracamy z urlopów i od razu do pracy. Za niecały miesiąc na poważnie rozpoczyna się sezon imprez firmowych, integracyjnych, motywujących itd.

Co przygotowaliśmy na sezon jesienny? Przede wszystkim tej jesieni zrobimy więcej większych imprez. W tym roku wymieniliśmy nasze stare i wysłużone bary na eleganckie i nowoczesne moduły barowe, które może jednocześnie obsługiwać 4 barmanów.

Bary mogą być obsługiwane przez naszych barmanów, ale jest też możliwość wypożyczenia samych modułów barowych. Bary można wykorzystać nie tylko do celów drinkowych. Można na nich przeprowadzać prezentację produktów, serwować przekąski itd.

Zwiększyliśmy znacząco ilość szkła do drinków, dzięki czemu możemy serwować drinki w eleganckich i przeznaczonych do tego szklankach. Wypowiadamy wojnę serwowaniu drinków w szkle „każdy z innej parafii”.

Masz dużą imprezę, a kostkarka w hotelu nie wyrabia? Nie ma problemu, przywieziemy odpowiednią ilość lodu kruszonego i w kostkach! Oczekujesz czegoś specjalnego? Może bar lodowy z logo firmy/klienta?

Pokaz barmański już był? Mała grupa, do 30 osób? Koniecznie sprawdź naszą ofertę na warsztaty barmańskie prowadzone w luźnej, wesołej atmosferze. Nawet nie wiesz, jak bardzo zaangażują się uczestnicy podczas rywalizacji kto zrobi najlepsze mojito!

Postanowiliśmy jeszcze bardziej podnieść standard naszej usługi. Odpowiadamy przed Klientem za całokształt baru, pracę barmanów,  zaopatrzenie! Dlatego proponujemy zakup odpowiedniej ilości lodu i szkła wprost od nas.

Chcemy uniknąć przykrej niespodzianki pod tytułem hotel miał zapewnić szkło i lód, a na miejscu okazuje się, że jest 30 szklanek plus małe wiaderko lodu, bo kostkarka nie wyrabia. To wszystko rzutuje później na nas! Na naszą opinię…

Oczywiście, każda obsługa barmańska prowadzona jest w stylu flair! Pokaz barmański może być przebojową wieczorną atrakcją!

Zachęcamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty w sezonie jesień 2011!

Jak zawsze 100% zadowolenia z naszej usługi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>