Nasze bary na Kongresie Dealerów Samochodowych

piątek, 17, 06, 2011

[nggallery id=19]

W dniach 14 i 15 czerwca w Centrum Kongresowym Ossa w Rawie Mazowieckiej odbył się II Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów. W zeszłym roku byliśmy, w tym też.

Z małą tylko różnicą. W 2010 roku nasze drinki można było spróbować na stoisku Europejskiego Funduszu Leasingowego. W tym roku oprócz stoiska EFL wystawiliśmy nasz  moduł barowy na stoisku firmy Normfest z Poznania.

Konkurencja była duża, bo w sumie naliczyliśmy 8 barów na stoiskach (z czego 2 nasze). Na naszych barach serwowaliśmy klasyczne drinki nazwane na potrzeby imprezy bardziej „branżowo”. Na stoisku EFL można było napić się Klimy, 4 cylindrów, Joyride, Wysokie Obroty, Koło Zapasowe.

Wielkim powodzeniem cieszyły się drinki na mięcie i cytrusach. Przewidzieliśmy to, dlatego zapewniliśmy spory zapas tych produktów. Zapach mięty wręcz przyciągał odwiedzających do naszych barów…

To były dwa bardzo udane dni. Do następnego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>