Jak wygląda pokaz barmański?

poniedziałek, 08, 08, 2011

Zdarza się, że dzwonią do mnie klienci z pytaniem ile kosztuje pokaz barmański i po usłyszeniu ceny (od 1000 zł netto w górę), dziękują i więcej nie dzwonią. Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź dała mi ostatnia rozmowa z moim znajomym. Po prostu dzwoniący pytają przede wszystkim o cenę, a dopiero później zainteresowani są tym, co mogę zaproponować. Znakomita większość pytających o pokaz barmański nie wie jak taki pokaz naprawdę wygląda (bo i skąd). Niektórzy myślą, że mój pokaz barmański wygląda dokładnie tak, jak na filmie promocyjnym zamieszczonym na mojej głównej stronie, czyli 3 minuty i koniec. A potem kasuję pieniądze i jadę do domu… Zbyt łatwe i nieprawda.

Jak więc wygląda profesjonalny pokaz barmański w moim wykonaniu? Już tłumaczę. Przede wszystkim ile to trwa? Mój show to atrakcja, która trwa około 30 minut. Przyjeżdżam odpowiednio wcześniej, tak by rozłożyć swój bar, przygotować sprzęt, podkład muzyczny itd.

Pokaz barmański long island bar składa się z dwóch części, które mieszczą się w jednym 30 minutowym bloku. Pierwsza część - pokaz barmański, czyli ewolucje butelkami, szkłem, i shakerami (czyli to co najbardziej efektowne) trwa ok. 12 minut. W tym czasie wykonuję karkołomne ewolucje, a widzowie ostro dopingują :)

Ale czym byłoby dla zaproszonych gości obejrzenie pokazu barmańskiego bez możliwości sprawdzenia własnych umiejętności. I tu przechodzimy do drugiej części mojego show.

Zapraszam trzy odważne osoby za mój bar i wtedy zaczyna się zabawa. Więcej nie powiem, sprawdźcie sami :)

W cenie mojego pokazu barmańskiego wliczone są dwie godziny obsługi barmańskiej na moim barze z produktów zapewnionych przez Zleceniodawcę. Tak więc, z początkowych 3-4 minut okazuje się, że to atrakcja na nawet 2,5 godziny.

Jest różnica, prawda? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>