BLOG BARMAŃSKI


Warsztaty barmańskie | 16.05.2015 Międzyrzecz

wtorek, 19, 05, 2015

W ostatnią sobotę zorganizowaliśmy warsztaty barmańskie dla pracowników i gości firmy Poltrack. Uczestnicy warsztatów pod naszą opieką uczyli się, jak miksować orzeźwiające drinki na bazie owoców cytrusowych oraz ziół (mięta, bazylia, rozmaryn). Ze względu na obecność gości z zagranicy, warsztaty zostały przeprowadzone w języku angielskim. (więcej…)

Pokaz barmański | kwiecień 2015 | Opole i okolice

wtorek, 12, 05, 2015

W kwietniu mieliśmy przyjemność zorganizować sześć barów weselnych połączonych z pokazem barmańskim. Przyjemne dla nas jest to, że pięć realizacji zrobiliśmy „u siebie”, czyli w Opolu i okolicach. Na szóstą realizację pojechaliśmy kolejny raz do Hotelu Pańska Góra w Jaworznie.

(więcej…)

Pokaz barmański | 11.04.2015 Jaworzno oraz Namysłów

środa, 15, 04, 2015

W ten weekend obsługiwaliśmy równocześnie dwie imprezy. Jeden z naszych barów kolejny raz pojechał do Jaworzna. Tam w Hotelu Pańska Góra obsługiwaliśmy imprezę firmową, której jedną z atrakcji był pokaz barmański w wykonaniu Marcina. Po pokazie 3 godzinna obsługa barmańska, czyli mojito, sex on the beach i wiele innych drinków bez ograniczeń…

Druga ekipa została wyznaczona do obsługi wesela w Namysłowie. Przyjechali, zamontowali bar, wyserwowali drinki, zebrali gratulacje i wrócili. Za tydzień kolejne dwa zlecenia. Oba w okolicach Opola!!!

Pokaz barmański | 6.03.2015 Kostrzyn

środa, 15, 04, 2015

Dzień Kobiet w tym roku spędzałem w Wielkopolsce. Zostałem zaproszony do zorganizowania pokazu barmańskiego połączonego z zabawą integracyjną oraz późniejszym serwowaniem koktajli przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kostrzynie Wlkp. Ja i mój bar przeciw 160 kobietom oczekującym rozrywki…

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kostrzynie Wlkp

LELLEK GROUP | 21.02 oraz 28.02.2015

poniedziałek, 23, 02, 2015

Kolejna nasza realizacja dla firmy Lellek Group. Tym razem drinki serwowaliśmy na imprezie w stylu casino, w otoczeniu ruletek i stołów do gry… Wygraną można było przepuścić w naszym barze, lub na kolejnych stołach do gry!

Oczywiście, pokaz barmański też zrobiliśmy…

(więcej…)