Barman na wesele – kiedy zacząć przygotowania?

piątek, 22, 04, 2011

Być może zastanawialiście się, lub właśnie się zastanawiacie (dlatego też trafiliście na mój wpis) jak uatrakcyjnić swoje wesele.

Wpadliście na pomysł, bądź ktoś Wam podpowiedział, że w ostatnim sezonie hitem były pojawiające się na przyjęciach weselnych cocktail bary, przy których goście mogli napić się profesjonalnie zmieszane mojito, orzeźwiającą caipirinhę, lub egzotyczną pina coladę.

Mało tego, nie tylko się napić! Można także popatrzeć! A jest na co! Wiele firm oferujących usługę baru weselnego, zwanego także wedding barem chwali się, że ich barmani pracują w stylu working flair. My, long island bar, również…

Working flair to nic innego jak przygotowywanie drinków w efektowny i efektywny sposób. Po prostu szybkość, zręczność, precyzyjne odmierzanie alkoholu bez użycia miarek barowych, ewolucje szklankami, butelkami, lodem itd.

Dodatkową atrakcją może być pokaz barmański, który na pewno wprawi w zachwyt i osłupienie wszystkich gości weselnych. Pokaz na weselu dodatkowo rozszerzony jest o zabawę z publicznością, gdzie kilku śmiałków ma okazję spróbować dwoich sił za barem.

W naszej ofercie baru na wesele dajemy jeszcze jedną ciekawą możliwość. Każdy z zaproszonych gości może wejść za nasz bar i pod naszym okiem przygotować drinka dla siebie, partnerki lub partnera.

Więc kiedy zamawiać barmanów na wesele? Najlepiej jak najwcześniej, ponieważ jest wtedy dużo czasu na omówienie wszystkich szczegółów, a i im bliżej wesela, tym terminy coraz bardziej się zapełniają.

Często młode pary, lub osoby organizujące w ich imieniu przyjęcie weselne rezygnują z obsługi barmańskiej już na samym etapie planowania, ponieważ z góry zakładają, że nie są w stanie zapewnić wszystkich rzeczy (sprzęt, alkohole, lód) potrzebnych barmanowi. Gdzieś kiedyś słyszeli, lub u znajomych był barman, któremu należało zapewnić alkohol, szkło, lód, bar itd.

Warto wiedzieć, że profesjonalne firmy oferujące bary weselne (w tym my!) są w stanie zapewnić kompleksową obsługę barmańską. Najpierw rozmawiamy, by poznać potrzeby Klienta. Potem działamy…

Przyjęcie odbywa się w ogrodzie? Nie ma problemu… Chcecie jeden duży, czy kilka małych barów rozstawionych w różnych punktach? Alkohol i inne produkty potrzebne do przygotowania drinków po uprzednim ustaleniu zakupimy i przywieziemy ze sobą.

Oczywiście nie będziemy Wam przed samą uroczystością zaprzątać głowy szkłem do drinków, lub pytaniem, czy będziecie w stanie zorganizować odpowiednią ilość lodu.Przywieziemy ze sobą wystarczającą ilość lodu w kostkach, a dla amatorów mojito orzeźwiający, kruszony lód.

Tylko nie sugerujcie się opiniami, że barman na weselu jest tylko kolejnym obciążeniem, któremu trzeba zapewnić wszystko do pracy i jeszcze doglądać, czy niczego nie brakuje.

Pozwólcie nam działać, zaskoczymy Was i Waszych Gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>