Barmani na imprezach w 2011 roku

środa, 04, 05, 2011

Zaczynamy maj, czyli do imprez firmowych dochodzą wesela! Co to znaczy dla nas, naszej branży barmańskiej?

Znaczy to tyle, że od teraz do września możemy zapomnieć o wolnym weekendzie, a nawet gorzej, to znaczy np. środa, czwartek impreza firmowa, lub targi, a sobota oczywiście obsługa barmańska na weselu.

W tym roku procentuje doświadczenie lat poprzednich i rozdawanie wizytówek. Dużą część zleceń mamy dzięki poczcie pantoflowej, dzięki naszym klientom, u których byliśmy, a którzy polecili nas dalej.

Oczywiście, cieszę się bardzo, że jest takie zainteresowanie, mimo, że konkurencja na rynku barmańskim duża. Zdarza się i tak, że jednej soboty w Polskę ruszają dwie, a nawet trzy ekipy Long Island Bar. Warto więc być szybszym, by zarezerwować termin. Z drugiej strony można liczyć na szczęście, ponieważ każdego roku znajdą się terminy, na które nie ma żadnych chętnych, a dopiero na tydzień, dwa przed weselem Młodzi decydują się na usługę.

Ciekawe, co w tym roku będzie modne… Barmani na weselu są modni, ale w kategoriach rzeczy oczywistych, które powinny się pojawić na weselu. I proszę nie mówić, że pokaz barmański, czy drinki na weselu to fanaberia, bo tak nie jest. Po prostu, dzisiejsze wesela zaczynają przypominać eleganckie przyjęcie, zamiast przaśnej zabawy z kieliszkiem wódki.

Nasi goście i znajomi coraz więcej podróżują, odwiedzają coraz liczniejsze cocktail bary w Polsce, nie wspominając nawet o tych odwiedzanych podczas urlopów zagranicą, dlatego też z przyjemnością spróbują mojito, cosmo, czy inne cocktaile znane z wakacji.

Ten rok będzie dla nas także rokiem branży samochodowej :) Już teraz mamy zarezerwowane terminy dla naszych stałych klientów na imprezy premierowe nowych modeli samochodów, salonów i inne okoliczności. Już teraz mogę powiedzieć, że na jednej z tych imprez zaprezentujemy 9-cio metrowy bar, obsługiwany przez 4 lub 5 barmanów. Oczywiście oprócz serwowania drinków będzie też efektowna praca w stylu working flair.

Będzie to nasza próba sił. Dotychczas standardową długością proponowaną przez nas jest 1,5 lub 3 metry.

O wszystkim będziemy informowali na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>