Barman na stoisku targowym

wtorek, 15, 03, 2011

Propozycja dla wszystkich, którzy poszukują sposobu na przyciągnięcie jak największej liczby odwiedzających do swojego stoiska.

Jeżeli Twoja firma bierze udział w targach i zależy Ci na tym, żeby jak najwięcej osób odwiedziło stoisko firmowe, koniecznie skontaktuj się ze mną!

Nie jest tajemnicą, że podczas imprezy promocyjnej lub targów trzeba wyróżnić swoje stanowisko spośród innych. Jak tego dokonać? Jest wiele sposobów… Można serwować przekąski, kawę, napoje, kusić gadżetami…Co ja mogę Ci zaproponować?

Pamiętam, jak kilka lat temu robiłem pierwszą obsługę stanowiska targowego. Pamiętam, że i Klient i ja, mieliśmy pewne obawy co do pomysłu z  barmanem na stanowisku firmy działającej w branży budowlanej.

Po kilku godzinach targów musiałem jechać uzupełnić zapasy produktów. Koktajle cieszyły się ogromną popularnością, a zakontraktowane 6 godzin przedłużylismy do 8. Mój Klient nawiązał nowe kontakty, ja rozdałem wizytówki i tak to się zaczęło ;)

Jeżeli zastanawiasz się nad uatrakcyjnieniem swojego stoiska, a masz obawy, zadzwoń, lub napisz. Na pewno zaproponuję Ci coś ciekawego. I nie miej wątpliwości; czy to wypada, by moja firma działająca w branży farmaceutycznej, czy promującej zdrowy styl życia serwowała alkohol na swoim stoisku!

Ja i moi barmani zaskoczymy Twoich Gości pysznymi drinkami i koktajlami bezalkoholowymi na bazie świeżych owoców, soków, mleka, czy jogurtu.

Zastanów się nad tym! Pyszne drinki i efektowna obsługa robi wrażenie! Oczywiście w stylu flair!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>